PORTALE PARTNERÓW
Inhibitor korozji Szczecin – poprawne zabezpieczenie zamkniętych elementów

Inhibitor korozji Szczecin – poprawne zabezpieczenie zamkniętych elementów

Korozja jest to proces fizykochemiczny, w którym dochodzi do niszczenia materiałów, na skutek działania czynników zewnętrznych. Szybkość korodowania elementów metalowych jest uzależniona od środowiska, w jakim metal  jest przechowywany. Zjawisko to jest niekorzystne dla instalacji wypełnionych wodą, dlatego warto poprawnie zabezpieczyć materiał przed powstawaniem korozji.
Niestety zazwyczaj problem korodowania metalu leży po stronie  producenta, który źle zabezpiecza produkt do wysyłki.

Co się dobrze sprawdzi z ochroną antykorozyjną?

Inhibitor korozji Szczecin to substancje powstrzymujące bądź spowalniające rekcje korodowania elementów metalowych. Tego typu środki stosuje się między innymi w dziedzinach przemysłu związanych z systemem wodnym, ale również w miejscach z ciężkim dostępem do odnowienia powłoki zabezpieczającej przed korozją.

Działanie inhibitora korozji

Element zamyka się w metalowych zamkniętych przestrzeniach, takich jak urządzenia elektryczne czy elektroniczne. Umieszczony  w obudowie inhibitor, zaczyna nasycać wszystko dookoła niewidoczną, bezwonną i nietoksyczną parą, która następni, osadza się odsłoniętych powierzchniach metalowych wewnątrz szafki, opakowania lub pojemnika. Dzięki temu tworzy się antykorozyjna warstwa ochronna.

Firma godna polecenia od produktów antykorozyjnych

Renomowaną firmą, która zajmuje się produktami antykorozyjnymi jest przedsiębiorstwo „EXCOR” Sp. z o.o. W jego ofercie można znaleźć m.in.  folie antykorozyjne, papier antykorozyjny, czy płyny antykorozyjne. Wieloletnie doświadczenie i najważniejsze certyfikaty z tej dziedziny, zapewniają wysokiej klasy usługi i systemy jakości, z zakresu zarządzania i ochrony środowiska. Firma działa na terenie całego świata za pośrednictwem lokalnych partnerów zapewniających świadczenia usług dla klientów. Dzięki dobremu kontaktowi z klientem można liczyć na wsparcie w wyborze i wprowadzeniu najlepszego rozwiązania antykorozyjnego dla firmy klienta.

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73
Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
 inhibitor korozji szczecin

Dojazd:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *