elektroniczne papierosy tanie - nowinko.pl - Niektóre badania sugerują, że e,papierosy mogą być szkodliwe dla płuc i układu krążenia.
http://e-katalogi24.pl/_e-katalogi24.pl/2019/07/29/michal-koltys-znajdz-swoj-klucz-do-sukcesu/ Michał Kołtyś sukces w biznesie 7-6
olej z czarnuszki www.molpharma.pl opinie Leki na egzemę bez recepty     
  Tanie zestawy papierosów elektronicznych   mobilgarázs
Ochrona metali przed korozją — sposoby zabezpieczania przed korozją podczas transportu

Ochrona metali przed korozją — sposoby zabezpieczania przed korozją podczas transportu

Wiele ładunków wielkogabarytowych, które przeznaczone są do transportu, bardzo dużo czasu spędza w magazynach, gdzie narażone są na niszczycielskie procesy korozyjne. By temu zapobiec, trzeba prawidłowo przygotować i zabezpieczyć ładunek do transportu oraz przechowywania w magazynach. Pomocne w tym są zabezpieczenia antykorozyjne VCI, które mają za zadanie ochraniać metale przed korozją.

VCI jest to metoda zabezpieczania przed korozją za pomocą lotnych inhibitorów korozji. Inhibitory korozji to nic innego jak środki chemiczne o właściwościach hamujących proces korozji, dzięki wytwarzanej warstwie ochronnej na powierzchni metalu. Na rynku dostępne środki antykorozyjne zawierają właśnie ten bardzo skuteczny w walce z korozją środek chemiczny zwany lotnym inhibitorem korozji.

Warstwa ochronna wytwarzana przez VCI jest niewidoczna i w żaden sposób nie wpływa na wygląd ani właściwości danego urządzenia czy przedmiotu. Jedynie obecność lotnych inhibitorów korozji można zauważyć po efektach ich działania, ponieważ nie wystąpi proces korozji nawet po długim czasie transportu czy magazynowania danego przedmiotu. Najważniejszą zaletą lotnych inhibitorów korozji jest skuteczna ochrona metali przed korozją poprzez pokrywanie powierzchni przedmiotów nawet w trudno dostępnych miejscach, co jest zazwyczaj niemożliwe przy zastosowaniu innych preparatów.

W ofercie firmy Excor  znajdziecie różne zabezpieczenia antykorozyjne z zastosowaniem VCI, m.in.:

folie VCI, w tym folie termokurczliwe, bąbelkowe, różnego rodzaju rękawy;
papiery VCI;
emitery VCI,
proszki VCI.

Wybór produktów zostawiamy Państwu, jednocześnie pozostawiając do Państwa dyspozycji naszych profesjonalistów, którzy służą swoją profesjonalną pomocą. Wszystkie produkty z VCI są bardzo skuteczne oraz stanowią maksymalną ochronę metali przed korozją.

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
ochrona metali przed korozją

Dojazd: