E papierosy – personalizacja i ochrona poprzez akcesoria

E papierosy – personalizacja i ochrona poprzez akcesoria

Aktualnie elektroniczne papierosy nie służą tylko i wyłącznie, by zaspakajać swój głód nikotynowy. Swoista moda na elektroniczne papierosy sprawiła, że każdy ich użytkownik pragnie wyróżniać się oraz posiadać elektronicznego papierosa, który jest spersonalizowany, i który będzie wyróżniał się na tle innych e papierosów.

Stosując różnego rodzaju silikonowe akcesoria, można w bardzo prosty i szybki sposób uzyskać pełną personalizację swojego urządzenia, nadając mu niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd, a dodatkowo chronić przed skutkami upadków. Niestety upadki elektronicznych papierosów mogą być kosztowne, ponieważ szkody potrafią być różne, a to zależy, z jakiej wysokości upadł nasz e papieros, i może to być zbita szybka, różnego rodzaju wgniecenie czy nawet pęknięcie obudowy. Posiadając silikonowe etui, mamy pewność, że chroni ono chociaż w minimalnym stopniu i amortyzuje upadek, a to dla każdego e palacza najcenniejsze. Na tej samej zasadzie działają gumki ochronne na szkiełka, które w trakcie uderzenia amortyzują i chronią szybkę przed uszkodzeniem i rozlaniem się liquidu. Ponadto ciekawymi akcesoriami do elektronicznych papierosów są smycze, które rozwiązują problem z ich przechowywaniem. W momencie, w którym akurat nie korzystamy z naszego urządzenia, możemy bez obaw i w pełnej wygodzie zawiesić je na szyi, dodatkowo nie martwiąc się o jego zgubienie.

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

 

Popularne tagi: e papierosy części zamienne , e papierosy akcesoria zamienne ,
elektroniczne papierosy , elektroniczne papierosy tanie , elektroniczne papierosy tanio