https://zyrandole-lampy.pl/kategoria-produktu/oswietlenie-zewnetrzne/swiatla-podwodne/ - tanie lampki LED do basenu - Decydując się na lampki LED do basenu, warto zwrócić uwagę na ich jakość, aby cieszyć się pięknym oświetleniem przez wiele lat.
Album chrzest święty cervus-shop.pl opinie
Volkswagen Golf wynajem długoterminowy - to dobry wybór dla firm, które potrzebują samochodu uniwersalnego, oszczędnego i wygodnego dla kierowcy. krótkoterminowy wynajem Passat Volkswagen Wynajem długoterminowy Volkswagen Golf - to usługa umożliwiająca korzystanie z popularnego i niezawodnego modelu przez dłuższy czas. Dzięki wynajmowi krótkoterminowemu Volkswagen Passat, klienci mogą cieszyć się nowoczesnym i eleganckim samochodem, który zapewni im komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.     
  Tanio zestawy e papierosów elektronicznych   oświetlenie sufitowe
Zastosowanie folii antykorozyjnej

Zastosowanie folii antykorozyjnej

Lotne inhibitory korozji, zwane w skrócie VCI to nowoczesna technologia zabezpieczania metali przed korozją. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza właśnie lotnym inhibitorom korozji.

Lotne inhibitory korozji są dodatkiem, który znajduje zastosowanie w wielu materiałach opakowaniowych, jednak najczęściej stosuje się go w formie papieru antykorozyjnego bądź folii antykorozyjnej. Dzięki tym dwóm opakowaniom możliwy jest transport lub długie magazynowanie, ponieważ skutecznie zapobiegają rdzewieniu.

Dostępność folii antykorozyjnej

Trzeba przyznać, że folia antykorozyjna jest powszechnie dostępna. Można ją nabyć bez większego problemu w większości sklepów. Dostaniemy ją w formie arkuszy, worków o różnych rozmiarach, rękawów czy zwyczajnie nawinięta na rolkę. Dzięki niej bez problemów można zapakować niemalże każdy metalowy produkt. Folie antykorozyjne są proste w użyciu, praktyczne, ekonomiczne i łatwe w utylizacji. Folie VCI doceniane są przez różne przemysły, najczęściej jednak wybiera ją przemysł motoryzacyjny.

Folia antykorozyjna – zasady działania VCI

Lotne inhibitory korozji w kontakcie z powietrzem odparowują i ich cząsteczki osadzają się na powierzchni metalu, tworząc cieniutką, niewidoczną warstwę ochronną. Ta warstwa chroni metal przed dostaniem się do niego wilgoci, a tym samym niemożliwy jest rozwój rdzy. Mówiąc wprost, zewnętrzna strona folii zabezpiecza podczas transportu, a wewnętrzna chroni długoterminowo przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, a tym samym przed rdzą.

Folia antykorozyjna i jej zalety

Folia antykorozyjna to przede wszystkim skuteczna ochrona przed rdzą. Jednak to nie tylko to. Dzięki niej w prosty i szybki sposób można spakować przedmioty różnych gabarytów. Dzięki zastosowanym lotnym inhibitorom produkty zabezpieczone folią mogą być użyte zaraz po rozpakowaniu, bez ich czyszczenia z różnych środków antykorozyjnych. Poza tym zmniejszają się również koszty pakowania, ponieważ nie potrzeba dodatkowego pomieszczenia na przechowywanie materiałów smarujących.

 

Popularne tagi: folia aluminiowapłyn antykorozyjny , papier antykorozyjnysmar antykorozyjnypapier VCIfolia VCIworki VCIantykorozjazabezpieczenie antykorozyjne

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia antykorozyjna

Dojazd: