Oświetlenie basenu może być również wykorzystywane do celów dekoracyjnych w ogrodzie czy na podwórku. - tanie oświetlenie basenu - https://zyrandole-lampy.pl/kategoria-produktu/oswietlenie-zewnetrzne/swiatla-podwodne/
7-6 osiągnięcia Kołtyś Michał 7-6
uprawnienia elektryczne sep http://www.smacznego.pl/uzytkownik/1690884483 8-315     
  Tanie zestawy e papierosów elektrycznych   wiszące lampki
Folia VCI – zastosowanie foli termokurczliwej

Folia VCI – zastosowanie foli termokurczliwej

Folia antykorozyjna jako materiał opakowaniowy, zabezpieczający elementy metalowe występuje pod różnymi postaciami. Najczęściej można ja spotkać jako folię na rulonie (wtedy dawkowana jest w miarę zapotrzebowania), jako rękaw czy worki. Jednak zdarza się również, że do zapakowania dużych, niestandardowych gabarytowo przedmiotów używa się folię VCI termokurczliwą.

Folia VCI termokurczliwa chroni przed korozją tak samo, jak inne wyroby z folii VCI, tyle że duże, niestandardowych rozmiarów urządzenia i maszyny. W tym miejscu należałoby wymienić jej zalety.

Zacznijmy od tego, że folia VCI termokurczliwa to najnowocześniejsza technologia, dzięki której mamy możliwość składowania maszyn i urządzeń na zewnątrz, nie koniecznie w budynku. Folia VCI zapewnia doskonałą ochronę wszystkim metalom. Grubość folii termokurczliwej VCI powoduje, że jest odporna na rozerwanie oraz przebicie. Dodatkowo jest elastyczna, co powoduje, że podczas podgrzewania kurczy się i dopasowuje się do różnych kształtów elementów. Stosując folię VCI termokurczliwą, mamy pewność, że powłoka, którą tworzy, jest szczelna i skutecznie chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz przed kurzem, a zawarte na powierzchni folii inhibitory korozji docierają do najtrudniej dostępnych miejsc, by aktywnie zapobiegać korozji. Dodatkowo zastosowany filtr UV chroni te elementy przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Nie ulega wątpliwości, że zabezpieczenie folią VCI termokurczliwą jest bezpieczne, a co najważniejsze ekonomiczne pod względem magazynowania w zamkniętych obiektach. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się do ochrony sezonowej różnego rodzaju sprzętu i maszyn, które są bardzo trudne do zapakowania i transportowania.

Folia VCI – zastosowania

Folię antykorozyjną można stosować do zabezpieczania metalowych elementów dosłownie wszędzie. Najczęściej jednak stosuje się ją w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym, jako opakowanie maszyn i urządzeń, do pakowania elementów przeznaczonych do różnego transportu oraz magazynowania, znajdzie również wiele innych zastosowań.

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia VCI

Dojazd: