portal lifestyle - portal dla kazdej z was. przyjdz i zostan na dluzej! - artykul seo lifestyle - portal bez tajemnic - jak zyc zdrowo i modnie, sprawdz nas!
zakupy grupowe kursy językowe http://www.infobuzer.pl/ Łaczymy na jednej stronie wiele okazji cenowych i ofertowych dla swoich klientów. Kursy językowe dostępne na http://infobuzer.pl/ to oszczędność pieniędzy oraz rozwiązanie na lekcję języka. Wybierz zakupy grupowe i poznawaj języki świata!
Co oferuje Global SEO niemcy adwords obsługa Pozycjonowanie zagranicznych stron internetowych      zegarek telefon
Technologie antykorozyjne Katowice, czyli jak działają lotne inhibitory korozji

Technologie antykorozyjne Katowice, czyli jak działają lotne inhibitory korozji

Korozja elektrochemiczna to ona jest najpowszechniejszym rodzajem korozji. W tym przypadku procesem warunkującym jest powstająca na powierzchni metalu różnica potencjałów. Wynikiem pojawienia się w bardzo wilgotnym środowisku warstwy elektrolitu jest zachodząca reakcja oddziaływania pomiędzy anodą a katodą. Niestety korozja elektrochemiczna jest główną formą niszczenia części oraz komponentów metalowych, zwłaszcza podczas użytkowania i transportu morskiego.

Technologie antykorozyjne Katowice wykorzystują inhibitory korozji, które nazywamy substancje, dzięki których obecności zmniejsza się lub wstrzymuje proces korozji.

Technologie antykorozyjne Katowice – jakie inhibitory rozróżniamy

Inhibitory rozróżniamy katodowe i anodowe. Aktualnie stosowana jest mieszanka inhibitorów anodowych i katodowych, które wpływają na oba procesy elektrodowe. Inhibitory korozji jako zabezpieczenie antykorozyjne sklasyfikować można w zależności od środowiska, w którym będą działać, mechanizmy ochrony oraz rodzaju warstwy ochronnej.

W ostatnim czasie dość popularne stało się stosowanie lotnych inhibitorów korozji, które równie dobrze radzą sobie w ochronie antykorozyjnej. Lotne inhibitory korozji wypełniają przestrzeń, w której się znajdują i osadzają się na metalu, nawet w bardzo trudnych dostępnych miejscach.

Technologie antykorozyjne Katowice – formy lotnych inhibitorów korozji VCI

Formy lotnych inhibitorów korozji przyjmują następujące postacie:

  • folii w postaci płaskiej na rolce,
  • folii bąbelkowej,
  • folii stretch,
  • rękawów w różnych szerokościach,
  • torebek oraz worków dopasowanych do rozmiaru opakowania bądź detalu,
  • papieru antykorozyjnego na rolce bądź w postaci formatek ciętych na wymiar,
  • emiterów punktowych do szaf sterowniczych i urządzeń elektronicznych,
  • płynów antykorozyjnych i środków konserwujących.

Jeśli szukasz innych rozwiązań antykorozyjnych, wejdź na technologie antykorozyjne Katowice i poznaj wiele rozwiązań antykorozyjnych dla swojej firmy.

 

Popularne tagi : powłoki antykorozyjne , powłoka antykorozyjna , odrdzewiacz , oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
zabezpieczenie antykorozyjne

Dojazd: