https://sellio.store/pl/page/21/     https://fashionetta.org/pl/page/21/     https://home-partner.org/pl/page/21/     https://car-paradise.org/pl/page/21/     https://car-accessories.net/pl/page/21/     https://modeo-shop.com/pl/page/21/     https://wibratory.net/pl/page/21/     https://etui-empire.com/pl/page/21/     https://e-papierosy.org/pl/page/21/     https://ero-land.org/pl/page/21/     https://lampy-sklep.com/pl/page/21/     https://desteo.org/pl/page/21/     https://shopara.org/pl/page/21/     https://shopme-online.org/pl/page/21/     https://shopinio.org/pl/page/21/     https://shopopolis.org/pl/page/21/     https://shoporama.org/pl/page/21/     https://desuto.org/pl/page/21/     https://shopsy-online.org/pl/page/21/     https://e-shopsy.org/pl/page/21/     https://vandershop.net/pl/page/21/
    https://vandershop.net/pl/page/21/https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=136239290257557&id=121503545064465 - artykuły seo turystyka i rekreacja - Podróżuj on,line z poradnikiem turystycznym , zapraszamy
kwaternica http://kwaternica.pl/ Jeśli chcesz zaproponować swoje rozwiązania noclegowe podróżnym możesz zamieścić ofertę na naszej witrynie i zostać jednym z naszych partnerów.
E papieros https://lulany.pl/oryginalny-moti-wielokrotnego-napelniania-zestaw-do-e-papierosa-z-500mg-wbudowany-akumulator-1-8ml-pojemnosc-e-papieros-vape-podstawy-polityczne-w-renova-zero-przeciagnij-nano Zegarki damskie tanie - znajdź idealny dodatek do codziennej stylizacji, zapraszamy!     
   
    https://belitown.com/en/4-size-petrol-fuel-line-hose-tube-for-common-2-cycle-small-engine-chainsaw-new-lsd-tool/ https://belitown.com/en/4-size-petrol-fuel-line-hose-tube-for-common-2-cycle-small-engine-chainsaw-new-lsd-tool/     mobilgarázsok
    https://marketorio.pl/page/6619/    https://megarket.pl/page/625/    https://moto-geek.info/en/    https://trip-zone.info/

Działanie opakowań antykorozyjnych VCI

Opakowania antykorozyjne to opakowania zawierające lotne inhibitory korozji, które uwalniają się z powierzchni opakowania i osadzają się na powierzchni metalu. Tworzą cieniutką warstwę ochronną na powierzchni danego metalu, dzięki temu hamuje się reakcja zachodząca między metalem a obecnymi w otoczeniu elektrolitami.

Środki antykorozyjne VCI działają dwuetapowo. Pierwszy etap takiej ochrony to ulatnianie się i dyfuzja inhibitorów wewnątrz opakowania. Dużym atutem tej metody jest to, że substancja konserwująca rozprowadzana jest w po całym wnętrzu opakowania i bez żadnego trudu dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc wewnątrz elementu. Jest to bardzo skuteczny sposób nanoszenia warstwy ochronnej na całą powierzchnię metalu, co jednak bywa trudne, jeśli chodzi o nanoszenie smarów i olejów.

Drugim etapem działania opakowań antykorozyjnych VCI jest proces rozpuszczania jonów inhibitorów i wnikaniu ich w powierzchnię chronionego elementu. W ten sposób powstaje cieniutka, ale bardzo skuteczna bariera ochronna.

Opakowania antykorozyjne VCI działają zatem w dwojaki sposób. Przede wszystkim tworzą ochronę wewnątrz opakowania w formie lotnych inhibitorów korozji, a po drugie zapewniają również ochronę kontaktową, tworząc na powierzchni metalu warstwę ochronną.

Opakowania antykorozyjne VCI zdecydowanie mają przewagę nad innymi formami czasowej ochrony antykorozyjnej. Przede wszystkim nie ma konieczności usuwania zabezpieczenia z powierzchni metalu, wyciągamy z opakowania antykorozyjnego i mamy gotowy przedmiot do użycia, który nie wymaga dodatkowego czyszczenia. Poza tym takie opakowania są bardzo proste w użyciu, a dodatkowo większość produktów z VCI jest ekologiczna, bezpieczna dla środowiska i podlega recyklingowi.

Opakowania antykorozyjne VCI występują w różnych formach dostosowanych do rodzaju pakowanych przedmiotów, czasu ich zabezpieczenia, a także specjalnych potrzeb klientów. Dobrym przykładem są opakowania antykorozyjne VCI firmy Zerust/Excor, które występują w formie praktycznych w użyciu antykorozyjnych folii, papierów czy płynów.

 

Popularne tagi: papier antykorozyjnyfolia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja  , folia antystatyczna ESD

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
papier antyorozyjny

Dojazd: